Automobilka Jaguar řeší potíže s elektromobilem i-Pace. Jde o určité šarže vozů vyrobené v období 2019 až 2020 (americké weby uvádějí i rok 2018), které dostaly baterii od společnosti LG Energy Solutions.
Majitelé dotčených aut měli s autem opakované problémy, podle serveru Road and Track byl elektromobil v minulosti svolán už pětkrát do servisu kvůli přehřívání vysokonapěťového akumulátoru, u nějž hrozí, že by se vůz mohl vznítit.
Co se dočtete dál
- Jaké problémy s bateriemi trápí elektromobily Jaguar i-Pace.
- Kolik aut Jaguar plánuje odkoupit a zlikvidovat.
- Jaká jsou rizika spojená s nabíjením baterií na 85 procent.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









