Když arabský šejk vystoupí ze svého soukromého tryskáče, měl by i další dopravní prostředek odpovídat jeho standardu. V Hartmannu dobře vědí, že nároky těch nejnáročnějších VIP rok od roku stoupají. Pro ně je právě jeho model SP5 Conference.

Speciálně upravený Mercedes-Benz Sprinter nabízí místo pro čtyři cestující. Ti se usadí do pohodlných kůží čalouněných křesel. Dvě přední jsou otáčecí o 180 stupňů, kabina vozu se tak rázem může změnit v konferenční místnost.

Samozřejmostí je vyklápěcí stolek a možnost jeho podélného posouvání i posouvání sedadel. Atmosféru naladí pečlivě volené osvětlení a kvalitní stereosouprava. Pro práci je připravena spousta 12V zásuvek.

Hartman ovšem využil délku Sprinteru do posledního centimetru. A tak v zádi vozu najdeme ještě malou kuchyňku, kde jsou připravené skříňky na nejnutnější věci, lednice na nápoje a kávovar Miele.

Výrobce si dal záležet na barevných odstínech čalounění a nábytku, které byly inspirovány výbavou amerického prezidentského letounu Air Force One. Zvenčí auto poznáte podle tmavých skel, velkých 20" kol a několika aerodynamických doplňků.

Cena záleží na individuálních požadavcích klienta.