Proč nevybrat jen jediné auto, jako je tomu v nejrůznějších anketách? Protože to nejde. Každá kategorie má svá pro a proti, každé auto potěší jiného člověka s odlišnými potřebami a zájmy. Jistě, každý z nás by okamžitě sáhl po klíčích od Ferrari, kdyby mohl, ale zřejmě by se mu mnohem lépe žilo třeba s Fordem Focus.

Navíc vybírat nejlepší auto je z velké částí subjektivní hodnocení. Vždyť i při hodnocení jízdních vlastností z části saháme ke svým pocitům a preferencím. Pro jednoho je podvozek ideální, pro druhého příliš tuhý. Pokud se vám tedy následující výběr nelíbí a máte jiné návrhy, klidně se svěřte v diskusi pod článkem.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se